Akire büszkék vagyunk!

Nagy öröm érte iskolánkat, hiszen Faragó Beatrix Rozália 13/B osztályos tanulónk február 3-án részt vett a Csak a Mentes közösség által, immár 8. alkalommal megrendezett MENTES SÉF 2026 elődöntőjén, amatőr kategóriában. A 19 fős mezőnyből a legjobb 5 közé jutott, így bekerült a döntőbe, melyet március 5-én rendeznek meg a SIRHA Budapest 2026 nemzetközi élelmiszeripari szakkiállításon.

Szurkoljunk Bettinek!

Related Post

Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny eredményhirdetésPék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny eredményhirdetés

Ismét büszkék lehetünk! Csütörtökön délelőtt ünnepélyes díjátadón derült fény az idei, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara által szervezett Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny eredményeire, melynek lebonyolítására iskolánkban került sor. A 15