Pincér tanulóink sikerei a XI. Illéssy Gasztro Kupán

Hanyecz Ernő Antalné felkészítésében pincéreink is szép eredménnyel térhettek haza a XI. Illéssy Gasztro Kupáról. 

Csapatban: Botyánszki Klarissza és Györfi Blanka bronz, Szabó Jázmin és Szilágyi Diána bronz, Gergely Dániel és Pap Dániel ezüstérmet szerzett. 

Egyéniben Galambos Levente bronzérmet érdemelt ki terítésével. 

Gratulálunk mindannyiuknak!

Related Post

Pék – cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny – EredményhirdetésPék – cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny – Eredményhirdetés

Március 11-e és 13-a között rendezte meg iskolánk a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara által szervezett Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Versenyt.  Az eredményhirdetésen kiderült, hogy a résztvevő 15 tanulóból kinek sikerült teljesítményével