Pincér tanulóink sikerei a XI. Illéssy Gasztro Kupán

Hanyecz Ernő Antalné felkészítésében pincéreink is szép eredménnyel térhettek haza a XI. Illéssy Gasztro Kupáról. 

Csapatban: Botyánszki Klarissza és Györfi Blanka bronz, Szabó Jázmin és Szilágyi Diána bronz, Gergely Dániel és Pap Dániel ezüstérmet szerzett. 

Egyéniben Galambos Levente bronzérmet érdemelt ki terítésével. 

Gratulálunk mindannyiuknak!

Related Post

Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny eredményhirdetésPék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny eredményhirdetés

Ismét büszkék lehetünk! Csütörtökön délelőtt ünnepélyes díjátadón derült fény az idei, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara által szervezett Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny eredményeire, melynek lebonyolítására iskolánkban került sor. A 15