2021. október 20-án a 11. B és 12. A osztályokkal indult Gera Andrea és Gyulai Éva a tanulmányi kirándulás keretében Visegrádra. Az autóbusz 6:45-kor indult a békéscsabai Penny áruház elől, ahonnan szűk háromórás utazást követően értük el a célpontunkat. Visegrádra érvén először a Királyi palotát és az előtte található Trianoni emlékművet tekintettük meg. Ezt követően egy könnyű túra után felértünk a Fellegvárba, amit alaposan bejártunk. A kilátás és a környezet nagy benyomást gyakorolt a diákokra, rengeteg tájkép és szelfi készült.
A túra után ismét beültünk a buszba és 20 óra magasságában Békéscsabára értünk. A diákok kiválóan érezték magukat, rengeteg új ismerettel és örök élménnyel gazdagodtak.
Tanulmányi kirándulás – Visegrád
Categories:
Related Post
Csalogató illatokCsalogató illatok
Napjainkban diákjaink nem járhatnak iskolába, nem találkozhatnak társaikkal, ráadásul a baráti kapcsolataikat, délutáni programjaikat sem tudják abban a formában megélni, ahogy eddig tették. E helyett sok közös online játékot játszanak
Ágazati alapvizsga – KSZ.11.7Ágazati alapvizsga – KSZ.11.7
Ma a KSZ11/7 osztály érettségi illetve szakmatanulás utáni újabb szakmát elsajátító tanulóink tettek turizmus-vendéglátás ágazati vizsgát. A pincér-vendégtéri szakembernek és cukrásznak tanulók mind megállták a helyüket, pedig nem volt egyszerű
Fenntarthatósági Témahét a KeribenFenntarthatósági Témahét a Keriben
2022. április 25-29 között változatos programokkal zajlott a Fenntarthatósági témahét. Érdekes online tanórák mellett, különböző projektek keretében foglalkoztak a víz, hulladék, felelős fogyasztás, egészségvédelem témákkal. A tanulóink munkáiból készült kiállításon





















































