Igazi tavaszi, napsütéses időben versenyezhettek a középiskolás atléták. Iskolánk tanulói nagyon jól szerepeltek a verseny második napján. Mindenki aki rajthoz állt éremmel térhetett haza.
A versenyt Balázs Bálint (9.A osztály tanulója) kezdte. 200 méteren futott, a legnépesebb mezőnyben sikerült a bronzérmet megszereznie. Következett Vass Szintia (11.A osztályos tanuló) aki 800 méteren bátor futással aranyérmes lett! A napot és a döntőt a 4×400 méteres váltók zárták. A lányok sima, magabiztos győzelme után, a fiúk óriási csatában bronzérmet szereztek.
Aranyérmes lányaink :
Tóth Anna 11.D🥇
Vass Szintia 11.A🥇
Gál Szabina 1/9/1🥇
Pillár Boglárka 9.D🥇
Bronzérmes fiúk:
Kolompár Kevin 9.E.🥉
Kurai Levente 11.A 🥉
Mózes Ádám 9.E🥉
Nagy Attila 9.E🥉
Kisérő tanár Szabóné Csendes Ildikó.
Gratulálunk a szép eredményekhez!
Békés Vármegyei Atlétikai Diákolimpia – második nap
Categories:
Related Post
Akikre büszkék vagyunkAkikre büszkék vagyunk
Kick-box Utánpótlás Bajnokságon szerepelt kiválóan, iskolánk tanulója! A versenyt az Esztergomi Suzuki Arénában rendezték meg, ahol Majernyik Tímea 9/A osztályos tanulónk is tatamira lépett a PF Junior +70 kg-ban, ahol
Szuper kezdés lányfocibanSzuper kezdés lányfociban
A városi középiskolás tornán 2. helyen zárt iskolánk csapata, így nagy izgalommal várjuk a következő fordulót! A csapat tagjai: Horváth Jázmin 1/9/1 Bagyinka Bianka 1/9/1 Szendrei Erika 1/9/1 Tóth Vanessza
Futsal – Országos BajnokságFutsal – Országos Bajnokság
Ebben a tanévben két csapattal is neveztünk a futsal országos kiírásban. A kétfordulós megyei bajnokságban egyik csapatunk 2025. november 17-én a Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnokban, nagyszerű teljesítménnyel, a Szeberényi Gusztáv Adolf

