Igazi tavaszi, napsütéses időben versenyezhettek a középiskolás atléták. Iskolánk tanulói nagyon jól szerepeltek a verseny második napján. Mindenki aki rajthoz állt éremmel térhetett haza.
A versenyt Balázs Bálint (9.A osztály tanulója) kezdte. 200 méteren futott, a legnépesebb mezőnyben sikerült a bronzérmet megszereznie. Következett Vass Szintia (11.A osztályos tanuló) aki 800 méteren bátor futással aranyérmes lett! A napot és a döntőt a 4×400 méteres váltók zárták. A lányok sima, magabiztos győzelme után, a fiúk óriási csatában bronzérmet szereztek.
Aranyérmes lányaink :
Tóth Anna 11.D🥇
Vass Szintia 11.A🥇
Gál Szabina 1/9/1🥇
Pillár Boglárka 9.D🥇
Bronzérmes fiúk:
Kolompár Kevin 9.E.🥉
Kurai Levente 11.A 🥉
Mózes Ádám 9.E🥉
Nagy Attila 9.E🥉
Kisérő tanár Szabóné Csendes Ildikó.
Gratulálunk a szép eredményekhez!
Békés Vármegyei Atlétikai Diákolimpia – második nap
Categories:
Related Post
Szuper kezdés lányfocibanSzuper kezdés lányfociban
A városi középiskolás tornán 2. helyen zárt iskolánk csapata, így nagy izgalommal várjuk a következő fordulót! A csapat tagjai: Horváth Jázmin 1/9/1 Bagyinka Bianka 1/9/1 Szendrei Erika 1/9/1 Tóth Vanessza
Fair Play Cup – lány labdarúgásFair Play Cup – lány labdarúgás
A regionális tornán 4. lett iskolánk lánycsapata! A Fair Play Cup középiskolás labdarúgó tornán 820 csapatból a 20 legjobb közé jutottunk, azonban sajnos ez nem volt elég a tavalyi bravúr
Aranyos lányaink lettekAranyos lányaink lettek
Máté Éva 11.c Tarnóczki Zsanett 3/11/4 Esztergomi Ramóna 11.b Csima Zsófia 3/11/3 Galló Alexandra 9.c Tassi Szófia 2/10/1 Tassi Vivien 2/10/1 Bezecz Viktória 10.a Bezecz Brigitta 1/9/3 Antal Krisztina 10.a

