Szuper kezdés lányfociban
Categories:
Related Post
Mezei futóversenyMezei futóverseny
A héten rendezték meg a városi mezei futóversenyt. Szép napsütésben versenyezhettek a középiskolák sportolói, aholiskolánkat népes csapat képviselte. Egyéniben és csapatban is születtek érmek. Vass Szintia 11/A és Molnár Márkó
Városi Középiskolás Kézilabda BajnokságVárosi Középiskolás Kézilabda Bajnokság
A városi középiskolák kézilabda tornáján járt iskolánk lánycsapata. A két fordulós tornán nagy küzdelemben a dobogó harmadik helyét szerezték meg lányaink. A bronzérmes csapat tagjai voltak:Batizi Hanga 10/BBálint Tímea10/EPlatskó Fanni
Atlétika Diákolimpia megyei döntőAtlétika Diákolimpia megyei döntő
Két aranyéremmel, két ezüstéremmel és egy negyedik helyezéssel zárták iskolánk diákjai az Atlétika Diákolimpia megyei döntőjét. Tanulóink közül Vass Szintia 400 méteren ezüstérmet, 800 méteren aranyérmet szerzett. Tóth Anna 100

