3. helyezett lett iskolánk lány labdarúgó csapata
Categories:
Related Post
Városi Középiskolás Mezeifutó BajnokságVárosi Középiskolás Mezeifutó Bajnokság
Az október 10-én megrendezett Városi Középiskolás Mezeifutó Bajnokságon három éremet is szereztek a Zwackos diákok! A legeredményesbb Vas Szintia 9.A osztályos tanulónk volt, aki az V. korcsoportban egyéniben a második,
MLSZ Fairplay Amatőr Torna regionális döntőMLSZ Fairplay Amatőr Torna regionális döntő
Debrecenben rendezték meg az MLSZ Fairplay Amatőr Torna regionális döntőjét. Öt vármegye legjobb középiskolás csapatai csaptak össze a tornán. Iskolánkat képviselte:Bálint Tímea 11/EHagymási Henrietta,Bagyinka Bianka,Csáki Boglárka,Gál Szabina,Horváth Jázmin ésNyeste Boglár
Fair Play Cup körzeti döntő – lány labdarúgásFair Play Cup körzeti döntő – lány labdarúgás
A Fair Play Cup körzeti döntőjét április 8-án rendezték Békéscsabán. Iskolánk lány csapata a tornát a 2.helyen zárta, így tovább jutott a megyei döntőbe. Gratulálunk és sok sikert a csapatnak!











