A 9. B osztály három napos osztálykirándulásra indult el péntek reggel a 8.20-kor Budapestre induló vonattal Szentendrére, ahol megismerkedtünk a helyi nevezetességekkel, sétáltunk a Duna-parton, a Korzó sétányon. A következő napokban Visegrádra utaztunk el, ahol a Fellegvárat néztük meg, majd Esztergom volt a következő célállomásunk, ott felmentünk a Bazilika kupolájába is, valamint a Főszékesegyház teljes területét megtekintettük. Esti vacsoránk után átsétáltunk a Mária Valéria hídon. Kirándulásunkat végül Budapesten zártuk.
9.B osztálykirándulása
Categories:
Related Post
Séf The WorldSéf The World
„Örömmel jelentjük, hogy megszülettek a Séf the world! vetélkedő első és második fordulójának eredményei, illetve kialakult, hogy melyik 8 csapat kerülhet be a személyes döntőbe. Az első forduló feladatait 315
Könyvkötészeti bemutató – 1.13.A, dekoratőrKönyvkötészeti bemutató – 1.13.A, dekoratőr
Csodaszép, remekbe szabott könyvecskék, naplók minitárlata fogadja az aulába belépőt. Az 1/13/A ossztály dekoratőrei Bíró Bertold könyvkötőmester vezetésével szakköri órákon kaptak bepillantást ebbe a kivételesen sokrétű szakma alapjaiba. A szép
Tanulmányi kirándulás az Országházban – 10.A, 10.B., 10.CTanulmányi kirándulás az Országházban – 10.A, 10.B., 10.C
2023. február 21-én Gera Andrea tanárnő és Tóth Péter tanár úr szervezésében és felügyeletével a 10A, a 10B és a 10C osztály tanulmányi kiránduláson vett részt Budapesten. Békéscsabáról az indulásra

