Igazságszolgáltatás Európai Napja

Az Igazságszolgáltatás Európai Napján, október 20-án a 12/A, 12/B, 12/C osztályok és a GINOP-csoport Havas Istvánné, Sándor Judit és Soós István oktatók kíséretében a Békéscsabai Járásbíróságon jártak, ahol egy túra során megismerkedhettek a bíróság felépítésével, a magyar igazságszolgáltatási rendszer működésével.

Tanulóink értékes tapasztalatokkal gazdagodtak, köszönjük a lehetőséget!

Related Post

Az Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállításon jártunkAz Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállításon jártunk

Iskolánk 11/A és a 13/A  élelmiszerellenőrzési technikus tanulói Szaszákné Pallag Erzsébet és Szlatki Dániel oktatókkal pénteken  Budapesten vettek részt tanulmányi kiránduláson, a kétévente megrendezésre kerülő OMÉK-en (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari