Kiállítások Főzz és segíts!

Főzz és segíts!

Már második alkalommal rendezték meg a jótékonysági akciót a CsabaParkban, ahol a többi között iskolánk standját is meglátogatta Novák Katalin köztársasági elnök asszony, aki elismerését fejezte ki a résztvevőknek. A Békés megye gasztronómiáját felvonultató rendezvényen készült ételeket és a nevezési díjakból befolyó összeget rászoruló civil-, vagy gyermekekkel foglalkozó szervezeteknek ajánlják fel.

Related Post

Séf The World döntőSéf The World döntő

SÉF the World – „HENTESMENTES”- remekelt a döntőben iskolánk csapata! A Magyar Természetvédők Szövetsége a Közétkeztetők és Élelmezésvezetők Országos Szövetségével együttműködve környezetvédelmi vetélkedőt hirdetett, melynek témája a fenntartható és egészséges

Séf The WorldSéf The World

„Örömmel jelentjük, hogy megszülettek a Séf the world! vetélkedő első és második fordulójának eredményei, illetve kialakult, hogy melyik 8 csapat kerülhet be a személyes döntőbe. Az első forduló feladatait 315