A 13. és 14. évfolyamos turisztikai szaktechnikus tanulóink március 3-án az Utazás 2022. Kiállításralátogattak el Bánszki Árpádné és Fábián Márta oktatók kíséretében. A rangos nemzetközi esemény központi témája a turizmus újraindítása és a biztonság volt. A megújult Hungexpo Budapest Kongresszusi és Kiállítási Központ épületében a 4 napos rendezvény alatt közel 27 ezer látogatót regisztráltak. Az idei kiállítás külföldi díszvendége Egyiptom, belföldi díszvendége pedig Veszprém, mely egy rendkívül színvonalas kiállítói installációval hívta fel magára a figyelmet, hangsúlyozva, hogy a város és térsége lesz 2023-ban Európa kulturális fővárosa. A szakmai napot a Szépművészeti Múzeumban tett látogatás gazdagította, mely több művészettörténész irányban továbbtanulni szándékozó diákban erősítette meg az elhatározást!
Utazás 2022. kiállítás
Categories:
Related Post
OSZKTV eredményekOSZKTV eredmények
Iskolánk tanulói hosszú évek óta részt vesznek az OSZKTV (Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny) megmérettetésein, ami arra ad lehetőséget, hogy a diákok összemérhessék tudásukat, megmutathassák kiválóságukat. Idén is többen sikerrel
Bizonyítványosztás – 3.11.5Bizonyítványosztás – 3.11.5
Tegnap sikeresen levizsgáztak, ma délelőtt 10 órától pedig már elbúcsúztattuk a 3/11/5 pincér osztály tanulóit. A frissen végzett szakemberek közül többen maradnak érettségire nálunk, de jó páran még a nyári
Ballagás – 5.13.B, 2.14.ABallagás – 5.13.B, 2.14.A
Ma reggel 8 órától ismét bizonyítványosztásra került sor az aulában. Az érettségi utáni nappali tagozatos kereskedő tanulóink kapták kézhez jól megérdemelt munka után tanúsítványaikat. Az 5/13/B osztályosok előzőleg nálunk érettségiztek














