Mai napon a 2/10/5 szakács osztály tanulói szintvizsga keretében szorgoskodtak a Tankonyhán. Az általuk elkészített ételeket még azon melegében a Tanéttermünkben felszolgálták a 2/10/4 pincér osztály tagjai. Mindenkinek gratulálunk az elért szép eredményéhez!Holnap – október 7-én – hasonló megmérettetésen vesznek majd részt a 2/10/3 cukrász osztály, valamint a 2/10/6 szakács osztály tanulói. Kívánunk nekik sikeres szereplést!
Szintvizsgákról újra
Categories:
Related Post
Cukrász gyakorlati vizsga – 3.11.3Cukrász gyakorlati vizsga – 3.11.3
Szerdán korán reggel a 3/11/3 cukrász osztály 2. csoportja vette birtokba iskolánk cukrásztanműhelyét. Ma is szemet gyönyörködtető és (tanúsíthatom) rendkívül finom nyalánkságok készültek el vizsgaremekként. A bizottság is elégedettségének adott
Eladó gyakorlati vizsga – KSZ.12.9Eladó gyakorlati vizsga – KSZ.12.9
A KSZ12/9 osztály tanulói mind más iskolákban érettségiztek, majd ezután hozzánk jöttek, hogy 2 év alatt, nappali tagozaton tanulják ki az eladói szakmát. Ma sikeres gyakorlati vizsgát tettek, mely 4
Nyílt napNyílt nap
Nagy érdeklődés kísérte idei első nyílt napunkat – megtelt az aula, ahol az általános tájékoztatást hallhatták a 8. osztályt végző tanulók és szüleik. Elsőként a 2. éve zajló, az új













