A Fenntarthatósági Témahét keretein belül – 2020.10.09-én – került megrendezésre iskolánkban egy tájékozódási csapatverseny, melyen 16 – 4 fős – csapat indult. A csapatok induláskor egy térképet kaptak, ennek segítségével 6 különböző állomást kellett megtalálniuk. Az állomásokon – a továbbhaladás érdekében – az energetikával, klímaváltozással és az egészséges életmóddal kapcsolatos kvíz-, kirakós és ügyességi feladatokat kellett végrehajtaniuk. Csak a térképen behatárolt területen lehetett gyalogosan közlekedniük. Csodaszép idő volt és a CsabaPark területe kiváló helyszínnek bizonyult. A tanulók nagyon élvezték ezt a napot és alig várják, hogy újra ilyet rendezzen iskolánk. Az első 3 helyen végzett csapat Eke Ibolya igazgatónőtől vehette át érmeit. Mind ezek mellett minden csapat oklevelet – tagjaik pedig – csokoládét is kaptak a részvételért. A kialakult végeredmény az időeredmények alapján: 1. helyezett a 11/3, 2. helyezett a 12/F és 3. helyezett a 11/A 2. csapata lett. A szervező Sajben Gábor, segítői pedig Szabóné Csendes Ildikó és Marik László testnevelők voltak.
Sikeres tájékozódás
Categories:
Related Post
Eladó gyakorlati vizsga – KSZ.12.9Eladó gyakorlati vizsga – KSZ.12.9
A KSZ12/9 osztály tanulói mind más iskolákban érettségiztek, majd ezután hozzánk jöttek, hogy 2 év alatt, nappali tagozaton tanulják ki az eladói szakmát. Ma sikeres gyakorlati vizsgát tettek, mely 4
Szakács gyakorlati vizsga – 3.11.6Szakács gyakorlati vizsga – 3.11.6
Ma búcsúzós napunk volt. Két osztálytól is elköszöntünk, bár nem örökre. Végzős tanulóink közül többen érettségire itt maradnak,illetve sokan újabb szakmát is kitanulnak nálunk. A reggeli első ballagó osztály a
Pék-cukrász Szakmai Kiváló Tanulója VersenyPék-cukrász Szakmai Kiváló Tanulója Verseny
Hétvégén rendezték meg a Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny döntőjét a Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Iskolában, ahol 3 tanulónk a 3/11/2 osztályból olyan kiválóan teljesített, hogy számukra már majdnem véget













