Városi középiskolás lány kézilabda torna
Categories:
Related Post
Békés Vármegyei Atlétikai Diákolimpia – második napBékés Vármegyei Atlétikai Diákolimpia – második nap
Igazi tavaszi, napsütéses időben versenyezhettek a középiskolás atléták. Iskolánk tanulói nagyon jól szerepeltek a verseny második napján. Mindenki aki rajthoz állt éremmel térhetett haza.A versenyt Balázs Bálint (9.A osztály tanulója)
Országos döntőn önkénteskedtek a Zwackos diákokOrszágos döntőn önkénteskedtek a Zwackos diákok
Tanulóink részt vettek a röplabda sportágban, Békéscsabán megrendezett Diákolimpia Országos Döntőjén. A hétvégét végig dolgozva segítették a Békés Megyei Diàksport Egyesület munkáját. Fergeteges hangulatú mérkőzéseket láthattak a mellett, hogy a
Akikre büszkék vagyunkAkikre büszkék vagyunk
Kick-box Utánpótlás Bajnokságon szerepelt kiválóan, iskolánk tanulója! A versenyt az Esztergomi Suzuki Arénában rendezték meg, ahol Majernyik Tímea 9/A osztályos tanulónk is tatamira lépett a PF Junior +70 kg-ban, ahol

