Atlétika Diákolimpia megyei döntő
Categories:
Related Post
Szuper kezdés lányfocibanSzuper kezdés lányfociban
A városi középiskolás tornán 2. helyen zárt iskolánk csapata, így nagy izgalommal várjuk a következő fordulót! A csapat tagjai: Horváth Jázmin 1/9/1 Bagyinka Bianka 1/9/1 Szendrei Erika 1/9/1 Tóth Vanessza
Városi Fiú Labdarúgás bajnokságVárosi Fiú Labdarúgás bajnokság
A lányok után a fiú focicsapatunkra is büszkék lehetünk! A 2021/2022-es tanév Középiskolások Városi Fiú Labdarúgás bajnokságában az őszi és tavaszi csoportmérkőzéseket mind megnyerve csoportgyőztesként várta a csapat a folytatást.
Futsal – Országos BajnokságFutsal – Országos Bajnokság
Ebben a tanévben két csapattal is neveztünk a futsal országos kiírásban. A kétfordulós megyei bajnokságban egyik csapatunk 2025. november 17-én a Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnokban, nagyszerű teljesítménnyel, a Szeberényi Gusztáv Adolf

