Békés Vármegyei Atlétikai Diákolimpia – síkfutás
Categories:
Related Post
Középiskolások városi bajnoksága – lány kézilabdaKözépiskolások városi bajnoksága – lány kézilabda
A középiskolások városi bajnokságán, kézilabda sportágban bronzérmet szerzett iskolánk lány csapata! A csapat tagjai voltak: Horváth Alexa 2/10/2 Balázs Bettina 2/10/3 Kretovics Fruzsina 2/10/3 Berecz Brigitta 2/10/3 Lakatos Maja KSZ
Fair Play Cup Körzeti DöntőFair Play Cup Körzeti Döntő
Az MLSZ a 2024-2025-ös tanévben is megrendezi a Fair Play Cup amatőr labdarúgó tornát középiskolás diákoknak, melynek regionális fordulóin iskolánkat a lány csapat képviselte. Aranyérmet nyertek, így biztos továbbjutói a
Diákolimpia Mezei Futóbajnokság városi fordulóDiákolimpia Mezei Futóbajnokság városi forduló
Három aranyéremmel és négy bronzéremmel lettek gazdagabbak tanulóink, a március 10-én rendezett Diákolimpia Mezei Futóbajnokság városi fordulóján. Tanulóink szépen szerepeltek egyéniben: a VI. korcsoportban Lázár Álmos és Vas Szintia I.

