Diákolimpia – atlétika
Categories:
Related Post
Országos Diákolimpia Döntő – GödöllőOrszágos Diákolimpia Döntő – Gödöllő
Országos Diákolimpia Döntőt rendeztek Gödöllőn, ahol a mezei futóversenyen iskolánk tanuló is részt vettek. A kifejezetten kellemetlen, szeles időben, egy-egy futamban 200 diáknál is több induló volt. Egyéniben Molnár Márkó
Középiskolások városi bajnoksága – lány kézilabdaKözépiskolások városi bajnoksága – lány kézilabda
A középiskolások városi bajnokságán, kézilabda sportágban bronzérmet szerzett iskolánk lány csapata! A csapat tagjai voltak: Horváth Alexa 2/10/2 Balázs Bettina 2/10/3 Kretovics Fruzsina 2/10/3 Berecz Brigitta 2/10/3 Lakatos Maja KSZ
Békés Vármegyei Diákolimpia Döntő 1. napBékés Vármegyei Diákolimpia Döntő 1. nap
A középiskolás Békés Vármegyei Diákolimpia Döntő 1. napja szép eredményeket hozott, iskolánk diákjai szépen szerepeltek. A sprinterek kezdték a versenyt, ahol 100 méteren indult Balázs Bálint és Dávid Csaba. Mindketten

















