Iskolai rendezvények Let’s conquer the job market

Let’s conquer the job market

Lengyel-magyar két jó barát… Mi sem bizonyítja jobban ezt a mondást, mint mostani vendégeink elismerő jókedve a csabai programokon. Egy csapat lengyel fiatal érkezett iskolánkba a V4 program szervezésében. A Zespół Szkół Ekonomicznych in Radom Poland iskola tanulói a mi diákjainkkal együtt vesznek részt a Let’s conquer the job market! programban. Kedden városnézés, ismerkedés a Munkácsy negyeddel, no és természetesen magyaros vendéglátás is szerepelt a palettán!

Related Post

GólyanapGólyanap

Izgalmas Gólyanapon vagyunk túl! A vicces csapatépítő-programokkal fűszerezett rendezvényen,  kiélezett versenyhelyzetben a következő eredmények születtek: 1. helyezett: 9/C 2. helyezett: 9/B 3. helyezett: 9/A Gratulálunk, jó kis móka volt!