Iskolai rendezvények Digitális Témahét 2024

Digitális Témahét 2024

Iskolánkban az idén, a 2024-es évben is előadásokat tartottunk a Digitális témahéten április 8-12. között.

Az idei évben témának a mesterséges intelligencia (MI / AI) témakörét választottuk.

Előadásainkban  kitértünk rá, hogy mi is az MI / Al, hogyan fejlődik, hogyan működik,  milyen előnyei, hátrányai lehetnek, és milyen területeken használják és használhatjuk mi is mindennapi életünkben.

A tanulókkal megbeszéltük az MI felelős használatának szabályait és lehetőségeit.

Néztünk példákat MI által alkotott szövegre, zenére, képekre, videókra is.

Az MI a világunk részévé vált, felelős használatával nagy hasznunkra válik  egyre jobban a jövőben is.

Related Post

Nyílt napNyílt nap

Nagyon sikeres Nyílt napon vagyunk túl! Szombaton igazán sokan ellátogattak hozzánk. Köszönjük! Nem hiába készültek iskolánk tanulói és oktatói, hogy teljeskörű bepillantást nyerjenek az érdeklődő 8. osztályosok és szüleik, hozzátartozóik!

BeiratkozásBeiratkozás

Alig, hogy elbúcsúztattuk azokat, akiknek már indulniuk kellett (minden érettségiző osztályunk levizsgázott), máris köszöntöttük, ismerkedtünk a bejövőkkel, ugyanis a következő tanévre a héten vártuk a beíratkozókat. Nem csak a most