Aranyérem és továbbjutás…irány Debrecen!
Categories:
Related Post
Békés Vármegyei Mezeifutó Diákolimpia döntőBékés Vármegyei Mezeifutó Diákolimpia döntő
Március 21-én Gyulán rendezték meg a Békés Vármegyei Mezeifutó Diákolimpia döntőt. Iskolánkat 11 diák képviselte, közülük heten nyolc éremmel tértek haza. Lázár Álmos (10.E) egyéniben aranyérmet, csapatban ezüstérmet nyert, Molnár
Fair Play Cup Körzeti DöntőFair Play Cup Körzeti Döntő
Az MLSZ a 2024-2025-ös tanévben is megrendezi a Fair Play Cup amatőr labdarúgó tornát középiskolás diákoknak, melynek regionális fordulóin iskolánkat a lány csapat képviselte. Aranyérmet nyertek, így biztos továbbjutói a
Fair Play Cup – lány labdarúgásFair Play Cup – lány labdarúgás
A regionális tornán 4. lett iskolánk lánycsapata! A Fair Play Cup középiskolás labdarúgó tornán 820 csapatból a 20 legjobb közé jutottunk, azonban sajnos ez nem volt elég a tavalyi bravúr











