Pénteken reggel a Lencsési lakótelepen található, egykori József Attila iskola (Jocó) tagiskolánk udvarának árnyas fái alatt búcsúztattuk a 2021/2022-es tanévet, ahol számos jutalomkönyv gazdára találhatott. Diákjainknak a szakmai gyakorlatokhoz kitartást, élményekben gazdag tapasztalatszerzést, majd jó pihenést, feltöltődést kívánunk a nyárra! A pedagógusokat még nem küldhetjük szabadságra, ugyanis a főépületben még tovább folytatódnak a szóbeli érettségi vizsgák, és leendő tanulóinkat is várjuk a beiratkozásra.
Tanévzáró ünnepség
Categories:
Related Post
KeriPiknik – VersenyKeriPiknik – Verseny
Pénteken, a KeriPiknikre virradó reggel, igen csak fagyos hangulatban érkeztünk a helyszínre. Aztán a főzéshez begyújtott tábortüzek közelebb hozták egymáshoz az osztályközösségeket. A közös munka, a programok, a fokozatosan melegedő
Tanévzáró ünnepségTanévzáró ünnepség
„Ezennel a 2024/2025-ös tanévet bezárom!” – a többi között ez volt talán pénteken a legkedvesebb idézet Eke Ibolya igazgatónőtől, melyre talán a legtöbb diák várt már. De e mellett azért
Tanévnyitó ünnepségTanévnyitó ünnepség
Ma reggel ünnepélyesen megkezdődött a 2024/2025-ös tanév. Az ünnepi műsor mellett Bánszki Árpád Jánosné oktatónkat nyugdíjba vonulása alkalmából köszöntöttük, Lipcsei László cukrászoktatónkat pedig a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett




























































