Ma a Gyulai út 32. szám alatt megnyílott a 2021/22-es tanév! Ugyan nem síppal, dobbal, de majdnem arra is szükség volt, hiszen a hirtelen jött szemerkélő eső miatt a diákság bevonult az aulába és az emeleti folyosókra. A hivatalos közös ünnepi tanévnyitó ugyan most elmaradt (ami késik, az nem múlik), de a gyorsan reagáló pedagógusoknak köszönhetően a hosszú idő óta régen nem találkozó és az iskolánkban most tanulmányaikat megkezdő tanulók sokasága pillanatok alatt megtalálta helyét, osztályfőnökeikkel osztálytermükbe vonultak. Mind a Főépületben, mind a régi József Attila tagiskolánkban elfoglalva helyüket zökkenőmentesen töltötték el első napjukat az idei tanévben.
Holnap és pénteken ünnepelni fogunk: névadónkra, a 200 éve született Zwack Józsefre emlékezünk hivatalosan és játékosan is, beszélgetve, anekdotázva, időutazva is!
Tanévnyitó 2021-2022
Categories:
Related Post
Kirándulás SárospatakraKirándulás Sárospatakra
2022. március 9-én a 2/10/3 és az 5/13/B t. osztályokkal Gecsei Tamásné és Tóth Péter a Rákóczi Szövetség biztosította lehetőségek keretében indult Sàrospatakra. Az autóbusz 6:30-kor indult a békéscsabai Penny
Gyakorlati vizsga – 2.11.2. – Pék-cukrászGyakorlati vizsga – 2.11.2. – Pék-cukrász
Ma az első pék-cukrász képzésünk, a 3/11/2 osztály tanulói vizsgáztak a mini, de annál jobban felszerelt péktanműhelyünkben. 3 féle sütőipari terméket kellett a vizsgabizottságnak bemutatniuk. Holnap a cukrásztanműhelyben folytatódik a
Tanulmányi kirándulás – VisegrádTanulmányi kirándulás – Visegrád
2021. október 20-án a 11. B és 12. A osztályokkal indult Gera Andrea és Gyulai Éva a tanulmányi kirándulás keretében Visegrádra. Az autóbusz 6:45-kor indult a békéscsabai Penny áruház elől,
















