Tanév végi „kolbászolás” – 9.C
Categories:
Related Post
Bizonyítványosztás – 12.ABizonyítványosztás – 12.A
„Húsz év múlva az ifjú vándor megpihen, Hosszú még az út és közben valamit tenni kell…” – szólt a népszerű dal ballagási feldolgozása a 12/A osztály mai búcsúztatóján. A kereskedő-turisztikás
Városi diákolimpia, lány labdarúgásVárosi diákolimpia, lány labdarúgás
Szuper rajtot vett az idei tanév diákolimpiai szezonja a lány focistáinknál is, ők is ügyesek voltak. Jelenleg a 3.helyen állnak. Eredmények: Andrássy-Zwack 0:1 Zwack-Nemes 0:4 Zwack-Kós 4-1 Széchenyi-Zwack 2-1 Csapat
EgészségnapEgészségnap
November 29-én egészségnapot tartott a BRSE. A röplabda egyesület gyógytornásza várta a diákjainkat. Egy rövid előadás után volt kvíz és közös gyógytorna. Részt vett a 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9.a,





