Tanév végi „kolbászolás” – 9.C
Categories:
Related Post
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairólMegemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól
Iskolánkban a mai napon emlékeztünk meg a kommunista diktatúrák áldoztairól. Békéscsaba önkormányzata is megemlékezett erről az eseményről, amelyen iskolánk tanulóival előadtuk a műsort. Az iskolai előkészületekről, előadásról és a városi
A Belvárosi Óvoda Katica csoportjának látogatása a pék tanműhelyünkbeA Belvárosi Óvoda Katica csoportjának látogatása a pék tanműhelyünkbe
„Ha kisült már ide véle, hadd egyem meg melegébe” – most a kiflik kisülését várták a Belvárosi Óvoda Katica csoportosai pékműhelyünkben ahol saját kis kezükkel sodorták, tekerték a tésztát. Míg
EgészségnapEgészségnap
November 29-én egészségnapot tartott a BRSE. A röplabda egyesület gyógytornásza várta a diákjainkat. Egy rövid előadás után volt kvíz és közös gyógytorna. Részt vett a 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9.a,





