Hatalmas büszkeséggel tölt el bennünket, hogy iskolánk 11/E osztályos, sportedző – sportszervező tanulói is részt vettek az 54. Országos Elsősegélynyújtó Verseny békéscsabai területi fordulóján, ahol a legfelkészültebb fiatalok mérték össze tudásukat.
A megmérettetés két fő részből állt, amelyek során a résztvevőknek komplex módon kellett bizonyítaniuk rátermettségüket:
Elméleti feladatok: Itt a résztvevőknek mélyreható egészségügyi ismeretekről kellett számot adniuk tesztlapok formájában.
Gyakorlati feladatok: Élethűen szimulált baleseti helyszíneken kellett azonnali, szakszerű segítséget nyújtani. Legyen szó újraélesztésről, vérzéscsillapításról vagy sérülések rögzítéséről, a feszült helyzetben is higgadtnak kellett maradni.
Külön megtiszteltetés és egyben komoly súly volt a versenyzők vállán, hogy a zsűriben tapasztalt mentősök foglaltak helyet. Az ő szakértő szemeik előtt zajlott a pontozás, így a visszajelzések valódi szakmai alapokon nyugodtak. A szakemberek nemcsak a technikát, hanem a csapatszellemet és a határozott fellépést is értékelték.
Miért vagyunk büszkék?
A versenyen való részvétel túlmutat a pontszámokon: a felkészülés során megszerzett tudás valódi érték, amely bármikor életet menthet. Büszkék vagyunk a csapat kitartására, az elhivatottságukra és arra a példamutató magatartásra, amellyel képviselték iskolánkat ezen a rangos eseményen!
Szép volt, srácok! Csak így tovább!
A csapat tagjai: Bálint Tímea, Benyovszki Ádám, Oláh Roland, Tompa Bence, Vasvári Bence
Felkészítő: Szabóné Csendes Ildikó, kísérő: Sznopek Anita
Nem csak a sportban jeleskedtek!
Categories:
Related Post
Vésztői kolbászgyúró versenyVésztői kolbászgyúró verseny
A 12/B-ből Győri Attila, Kenéz Máté, és Lenti Norbert szakácsszaktechnikus tanulók és a 12/C-ből Tóth Brigitta Rebeka és Tölcsér Annamária cukrász szaktechnikus tanulók számára hamarosan elérkezik az érettségi időszaka, de
XX. OTDK – Hagyományok, ízek, régiókXX. OTDK – Hagyományok, ízek, régiók
A Közép-magyarországi ASZC Toldi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Nagykőrösön, 2023.04.14-én, immár XX. alkalommal rendezte meg a Hagyományok, ízek, régiók OTDK versenyét. Idén a Zwack végzős élelmiszer-ellenőrzési technikus
Pék – cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny – Második nap termékeiPék – cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny – Második nap termékei
Az iskolánkban zajló, a Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója verseny utolsó zsűrizési eleme volt az elkészült pékáruk szemrevételezése és érzékszervi ellenőrzése. Kedves látogatók, nézegetők! A képek alapján, Önök melyiket kóstolnák meg?

