A gerendási 14. Hársfa Fesztivál Főzőversenyén a Zwack csapat 3. helyezést ért el, az induló 17 csapat közül. És amivel nyertek: bográcsgulyás, toros káposzta, kemencében sült mangalicacsülök, kemencés burgonya, díszített lila káposzta. Csapattagok voltak:Horváth Ferenc és felesége Marika, Kovács Tímea, Kovács Sándor és Nikoráné Lipták-Galló Ildikó. Ugyanezen a rendezvényen, a pálinkaversenyen Feri bácsi 3. helyet érdemelt ki birspálinkájával, Kovács Sándor oktatónk pedig az előkelő 1. helyezést barack-, 2. helyezést pedig pándi meggy nedűjével.
Gratulálunk iskolánk képviselőinek!
Hársfa Fesztivál Főzőverseny
Categories:
Related Post
Pék – cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny – EredményhirdetésPék – cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny – Eredményhirdetés
Március 11-e és 13-a között rendezte meg iskolánk a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara által szervezett Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Versenyt. Az eredményhirdetésen kiderült, hogy a résztvevő 15 tanulóból kinek sikerült teljesítményével
Vésztői kolbászgyúró versenyVésztői kolbászgyúró verseny
A 12/B-ből Győri Attila, Kenéz Máté, és Lenti Norbert szakácsszaktechnikus tanulók és a 12/C-ből Tóth Brigitta Rebeka és Tölcsér Annamária cukrász szaktechnikus tanulók számára hamarosan elérkezik az érettségi időszaka, de
V. Idényzáró Csülök-, Köröm Főző- és Sütő FesztiválV. Idényzáró Csülök-, Köröm Főző- és Sütő Fesztivál
A 2/10/3 osztály lelkes kis csapata (Hevér Klaudia, Karácson Mirella, Nagy Ámon Gábor, Urbán-Magyar Benjámin és Engelhardt Mihály) egy merész ötlettől vezérelve benevezett a 2026. április 11-én, Szarvason megrendezett V.

