A gerendási 14. Hársfa Fesztivál Főzőversenyén a Zwack csapat 3. helyezést ért el, az induló 17 csapat közül. És amivel nyertek: bográcsgulyás, toros káposzta, kemencében sült mangalicacsülök, kemencés burgonya, díszített lila káposzta. Csapattagok voltak:Horváth Ferenc és felesége Marika, Kovács Tímea, Kovács Sándor és Nikoráné Lipták-Galló Ildikó. Ugyanezen a rendezvényen, a pálinkaversenyen Feri bácsi 3. helyet érdemelt ki birspálinkájával, Kovács Sándor oktatónk pedig az előkelő 1. helyezést barack-, 2. helyezést pedig pándi meggy nedűjével.
Gratulálunk iskolánk képviselőinek!
Hársfa Fesztivál Főzőverseny
Categories:
Related Post
Szakmasztár középdöntőSzakmasztár középdöntő
Vasárnap a VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium adott otthont a Szakmasztár középdöntőjének, ahol iskolánkat Fehér György (13/B) vendégtéri szaktechnikus tanuló és Szabó János (14/E) szakács
Szakmasztár – KözépdöntőSzakmasztár – Középdöntő
Ismét izgalmas hetek várnak ránk, ugyanis kíváncsian várjuk milyen eredménnyel zárul a SzakmaSztár középdöntője! Polgár Nóri 5/13C osztályos kereskedő tanulónk a Szakmasztár középdöntőjén vett részt Budapesten, március 3-án. Az eseménynek
Lukács István EmlékversenyLukács István Emlékverseny
November 26-án a SVÉT( stílusos vidéki éttermiség) szervezésében a Lukács István emlékversenyen indult a 3/11/5 osztályból Szentmiklósi Illés és a 2/10/4 osztályból Péntek Adrienn. A Felcsúti Letenyey Lajos Gimnázium Technikum

