A gerendási 14. Hársfa Fesztivál Főzőversenyén a Zwack csapat 3. helyezést ért el, az induló 17 csapat közül. És amivel nyertek: bográcsgulyás, toros káposzta, kemencében sült mangalicacsülök, kemencés burgonya, díszített lila káposzta. Csapattagok voltak:Horváth Ferenc és felesége Marika, Kovács Tímea, Kovács Sándor és Nikoráné Lipták-Galló Ildikó. Ugyanezen a rendezvényen, a pálinkaversenyen Feri bácsi 3. helyet érdemelt ki birspálinkájával, Kovács Sándor oktatónk pedig az előkelő 1. helyezést barack-, 2. helyezést pedig pándi meggy nedűjével.
Gratulálunk iskolánk képviselőinek!
Hársfa Fesztivál Főzőverseny
Categories:
Related Post
Modellvállalat verseny – országos döntőModellvállalat verseny – országos döntő
10/A osztályos tanulóink a RKOEA és az Óbudai Egyetem által szervezett „Modellvállalat verseny” országos döntőjében vettek részt 2026.04.23-án. A Modellvállalat verseny egy középiskolásoknak szóló vállalkozói szimulációs verseny, ahol 3 fős
OSZTV 1. helyezésOSZTV 1. helyezés
Három hónap folyamatos felkészülés, gyakorlás. Szinte már beköltöztünk az iskola cukrászműhelyébe. Volt néhány kudarc és újratervezés is, de végül kialakultak a termékek melyekkel már elégedettek voltunk. És úgy tűnik megérte
Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2.napPék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2.nap
Szerdán a Pekár pékségben folytatódott a Pék-cukrász Szakma Kiváló Tanulója Verseny. Az országos döntő második napján sütőipari termékek készítése és bemutatása volt a feladat. Idén 3 különböző tömegű és alakú

