Két napos osztálykiránduláson vett részt iskolánk 10/E sportosztálya, Szegeden.
A sportot itt sem kerülték a gyerekek, a tiszai sárkányhajózás mellett az egyre népszerűbb archery fun – íjász játék szerepelt a programban. A napi mozgást ágazatunk sportjával (labdarúgás) fejeztük be, annyi módosítással, hogy a tanulókat buborékba zártuk.
Kulturális programra is jutott időnk: a Fogadalmi templom belső csarnokának, és az egyháztörténeti gyűjtemény megtekintése után, a DÓM nyugati tornyából, 302 lépcsőn felsétálva, 46 méter magasságból néztük meg Szeged környékének és belvárosának látképét.
Osztálykirándulás Szegeden
Categories:
Related Post
Szakmai nap a Munkácsy HotelbenSzakmai nap a Munkácsy Hotelben
Június 15-én a 9.C osztály szakmai programon vett részt a békéscsabai Munkácsy Hotelben. Tájékoztatást kaptak a hotel szobáiról, szolgáltatásairól, rendezvényeiről, gasztronómiájáról. A körbevezetés során megtekintettek egy Deluxe lakosztályt, a wellness
Tanulmányi kirándulás Budapesten – Terror HázaTanulmányi kirándulás Budapesten – Terror Háza
2022. november 16-án Gera Andrea tanárnő és Tóth Péter tanár úr szervezésében és felügyeletével a 12A és a 12B osztály tanulmányi kiránduláson vett részt Budapesten. Békéscsabáról az indulásra a 7.20-as
Kirándulás a Szépművészeti MúzeumbaKirándulás a Szépművészeti Múzeumba
Iskolánk 9. évfolyamos tanulói (9A, 9B, 9C, 9D) március 21-én Budapestre látogattak Gera Andreával, Havas Istánnéval, Moravszki Jánossal és Soós Istvánnal. A fővárosban megnéztük a Szépművészeti Múzeumot, ahol az Ókori

