Iskolai szokás szerint az évzáró napján pedagógusainkat is köszöntöttük. Rákóczi Antal videófilmje és Havas Istvánné Kata összeállításában Farkas Tifani 11/B, Hajdu Kira, Gazsó Bálint és Guth Dániel 11/C osztályos tanulók tolmácsolták a köszöntést, melyet az iskolai zenekar produkciója színesített: Katkó Zsófi, Bakos Regina, Éri Barbara és a tanár urak – Kiss Csanád, Bagi Csaba, köszönjük! A műsor végén a tanévben a munkaközösségek által javasolt kiemelkedő teljesítményt nyújtókat is jutalmazták – köszönjük a Zwack Nyrt. hozzájárulását! Végül finom babgulyással és a hűsítő fagyival záródott az ünnepség, melyet köszönjük, hogy nyugdíjas kollégáink is megtiszteltek jelenlétükkel!
Pedagógusnapi ünnepség
Categories:
Related Post
Országos Szakképzési TanévnyitóOrszágos Szakképzési Tanévnyitó
Augusztus 29-én, pénteken Miskolcon rendezték meg az országos szakképzési tanévnyitót, melyen a Békéscsabai Szakképzési Centrumot Uhljár Erik Róbert kancellár képviselte. A rendezvényen megtudtuk, hogy a 2025/26-os tanévben mintegy 44 ezer
Tanévnyitó ünnepségTanévnyitó ünnepség
Szeptember 1-én, hétfőn ünnepélyesen elkezdődött a 2025/2026-os tanév iskolánkban is, melyhez minden tanulónak, oktatónak, dolgozónak sikerekben, egészségben gazdag „új esztendőt” kívánunk!
Tanévzáró ünnepségTanévzáró ünnepség
Ó-IÓ-CIÓ-ÁCIÓ-KÁCIÓ-AKÁCIÓ-VAKÁCIÓ!!! Ma az évzáróval, a bizonyítványok és a jutalomkönyvek átadásával, hivatalosan és visszavonhatatlanul kitört a NYÁRI SZÜNET! Jó pihenést mindenkinek! (A nyári gyakorlatosoknak sok jó szakmai élményt kívánunk mellé még!

