Iskolánk döntőseit köszöntötték
Categories:
Related Post
Viharsarki értékeink vármegyei döntőViharsarki értékeink vármegyei döntő
Elismerésre méltó eredmény a vármegyei döntőben: 8. helyen végzett a 13/A csapata. Lezárult a Békés Vármegye Önkormányzata által szervezett „Viharsarki értékeink” vetélkedősorozat legutóbbi szakasza. A járási forduló sikeres teljesítése után
Akire büszkék vagyunk – Szabóné Csendes IldikóAkire büszkék vagyunk – Szabóné Csendes Ildikó
Büszkék vagyunk! A májusi küldöttgyűlésen került sor azon diáksport vezetők, diáksportot segítők munkájának elismerésére, akik az elmúlt évek során segítették a Magyar Diáksport Szövetség szerteágazó tevékenységét, hozzájárultak a diákolimpiai rendezvények
Nem csak a sportban jeleskedtek!Nem csak a sportban jeleskedtek!
Hatalmas büszkeséggel tölt el bennünket, hogy iskolánk 11/E osztályos, sportedző – sportszervező tanulói is részt vettek az 54. Országos Elsősegélynyújtó Verseny békéscsabai területi fordulóján, ahol a legfelkészültebb fiatalok mérték össze

