Sport Városi Középiskolás Mezeifutó Bajnokság

Városi Középiskolás Mezeifutó Bajnokság

Az október 10-én megrendezett Városi Középiskolás Mezeifutó Bajnokságon három éremet is szereztek a Zwackos diákok! A legeredményesbb Vas Szintia 9.A osztályos tanulónk volt, aki az V. korcsoportban egyéniben a második, míg a csapattal harmadik helyen ért célba. Az V.korcsoportos lányok bronzérme mellé a VI. korcsoportos lányaink pedig ezüstéremmel a nyakukban térhettek haza.

Az V.kcs csapat tagjai: Vass Szintia 9.A, Horváth Alexa 1/9/2,  Kriszta Annabella 9.A,  Szántó Boglárka 1/9/2 és Simon Boglárka 1/9/2.

A VI.kcs csapat tagjai: Futár Luca, Tóth Dorottya Szűcs Emese Tünde, Szabados Zsanett Rebeka, akik mind a 3/11/3 osztály tanulói. Gratulálunk a diákoknak!

Vass Szintiának sok sikert a továbbiakban, majd a megyei versenyen szurkolhatunk neki!

Kísérő tanáruk Szabóné Csendes Ildikó volt, akinek köszönjük a  felkészítést!