Pénteken reggel a Lencsési lakótelepen található, egykori József Attila iskola (Jocó) tagiskolánk udvarának árnyas fái alatt búcsúztattuk a 2021/2022-es tanévet, ahol számos jutalomkönyv gazdára találhatott. Diákjainknak a szakmai gyakorlatokhoz kitartást, élményekben gazdag tapasztalatszerzést, majd jó pihenést, feltöltődést kívánunk a nyárra! A pedagógusokat még nem küldhetjük szabadságra, ugyanis a főépületben még tovább folytatódnak a szóbeli érettségi vizsgák, és leendő tanulóinkat is várjuk a beiratkozásra.
Tanévzáró ünnepség
Categories:
Related Post
Keri Tábor – 1. hét – Csütörtök, PéntekKeri Tábor – 1. hét – Csütörtök, Péntek
Véget ért a hétre a Keri Tábor, de csütörtökön és pénteken is izgalmas feladatok vártak még a táborozókra. Koktélokat kevertek és kis segédlettel főztek a tankonyhán! Mindenkinek égett a keze
Digitális Témahét 2026. – 1. napDigitális Témahét 2026. – 1. nap
A hagyományoknak megfelelően iskolánk ebben a tanévben is csatlakozik a Digitális Témahét nevű kezdeményezéshez, melynek keretében a mai digitális világ lehetőségeivel, érdekességeivel ismertetjük meg tanulóinkat. Az előző évektől eltérően idén
Valentin napi adakozás a Békéscsabai Állatmenhely számáraValentin napi adakozás a Békéscsabai Állatmenhely számára
A Valentin nap részeként, az állatok iránti szeretet kifejezéseképpen a dökös tanulók az iskola tanulói és dolgozói által felajánlott kutya és macska eledeleket valamint takarókat vittek el a Békéscsabai Állatmenhely




























































