2025. szeptember 18-án az élelmiszer-ellenőrzési technikus képzés diákjai – a 11/D, 12/D, 13/A és 14/E osztályok – részt vettek a kétévente megrendezett Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállításon (OMÉK). A diákoknak lehetőségük volt megismerkedni számos élelmiszeripari újítással, megkóstolhattak innovatív termékeket is.
A rendezvény emellett egy látványos agrárgép-bemutatóval és egy őshonos állatokat felvonultató pavilonnal is kiegészült, ahol a diákok megsimogathatták az állatokat.
A kísérő tanárok: Balázs Katalin, Szlatki Dániel és Szaszákné Pallag Erzsébet voltak.
Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás
Categories:
Related Post
Nekünk csengettek az OperábanNekünk csengettek az Operában
2026.02.10-én iskolánk 50 tanulója (9/C,10/C,11/B, 12/D osztályok), és kísérő tanáraik (Demóné Vig Gyöngyi, Mák Beáta, Várfalviné Vincze Ágnes), Budapestre látogattak a Magyar Állami Operaházba, ahol Gaetano Donizetti, olasz zeneszerző, A
Együtt a Kárpát-medencei fiatalság!Együtt a Kárpát-medencei fiatalság!
Ezen a hétvégén Antal Réka 11/C és Lukoviczki Máté 10/A osztályos tanulókkal Budapestre látogattunk a Rákóczi Szövetség vezetői programjára. A diákok felejthetetlen élménnyel tértek haza: „Közel félezren gyűltünk össze február
9.C tanulmányi kirándulása Gyulán9.C tanulmányi kirándulása Gyulán
A 9/C osztály ma Gyulára kirándult, ahol a Viharsarok Táncszínház és a Talléros Zenekar előadásán vettek részt. Ezután az Almásy-kastélyban jártak és egy finom ebéd után a Gyulai várat is

