KeriTábor – 5.nap

„Minden nap egy szakma” elnevezésű táborunk ma zárta be kapuit. Stílusosan fagylalt party-val búcsúztunk idei táborozóinktól. A forróságban igazán jólesett az üdítő finomság!

Related Post

A kétsopronyi Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola látogatásaA kétsopronyi Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola látogatása

A kétsopronyi Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola pályaválasztás előtt álló tanulói látogattak el Pályaorientációs napra iskolánkba, ahol minden szakmáról részletes tájékoztatást kaptak. Reméljük, többekkel találkozhatunk nemsokára itt nálunk,