Iskolánk döntőseit köszöntötték
Categories:
Related Post
Akire büszkék vagyunkAkire büszkék vagyunk
Újabb örömhír érkezett! Fehér György (13/B) vendégtéri szaktechnikus tanulónk bekerült a március 26–27-én megrendezésre kerülő Szakmasztár Fesztivál országos döntőjébe! Gratulálunk neki, sok sikert!
Hársfa Fesztivál FőzőversenyHársfa Fesztivál Főzőverseny
A gerendási 14. Hársfa Fesztivál Főzőversenyén a Zwack csapat 3. helyezést ért el, az induló 17 csapat közül. És amivel nyertek: bográcsgulyás, toros káposzta, kemencében sült mangalicacsülök, kemencés burgonya, díszített
Szakma Kiváló Tanulója Verseny – Pék-Cukrász DöntőSzakma Kiváló Tanulója Verseny – Pék-Cukrász Döntő
Ismét részt vehettünk az országos pék-cukrász szakma kiváló tanulója versenyének döntőjében, ahol iskolánkat Szamosi Márk képviselte. A verseny olyan jól sikerült, hogy a legjobb gyakorlattal, a legjobb porfolióval jutott be

