Megemlékezés a trianoni békeszerződés aláírására

Categories:
Related Post

Szalagavató 2023.Szalagavató 2023.
Ebben a tanévben iskolánk adott helyet a szalagavatónak, ahol a végzős tanulók ünnepélyes keretek között megkapták az utolsó évüket jelző szalagot. Az eseményen készült képeket ide kattintva tudja megtekinteni!

Tanévnyitó ünnepségTanévnyitó ünnepség
„Itt van az ősz, itt van újra…” – az évnyitóval hivatalosan is megkezdődött a 2023-24-es tanév. A diákok üdvözlése mellett egy kiváló kollégánkat köszöntöttük: Horváth Ferenc mesterszakács szakoktatónk KIM Miniszteri

70 éves évforduló, 20 éve Zwack József Tagiskolaként70 éves évforduló, 20 éve Zwack József Tagiskolaként
Iskolánk február 29-én alapításának 70., névfelvételének pedig 20. évfordulóját ünnepelhette meghívott vendégeinkkel, dolgozóinkkal és diákjainkkal közösen. Az ünnepségen tiszteletét tette többek között Zwack Sándor úr, a Zwack Unicum Zrt.