Ma reggel ünnepélyesen megkezdődött a 2024/2025-ös tanév. Az ünnepi műsor mellett Bánszki Árpád Jánosné oktatónkat nyugdíjba vonulása alkalmából köszöntöttük, Lipcsei László cukrászoktatónkat pedig a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett Szakmai Tanulmányi Versenyre való eredményes felkészító munkájáért az Országgyűlés elnöke és a Kamara elnöke őszinte elismerését és nagyrabecsülését fejezte ki és az erről szóló emléklapot igazgatónőnk, Eke Ibolya adta át.
Tanévnyitó ünnepség
Categories:
Related Post
Megemlékezés az aradi vértanúkraMegemlékezés az aradi vértanúkra
1849. október 6-án végezték ki Aradon az 1848-49. évi szabadságharc 13 honvédtisztjét, Pesten pedig ugyanezen a napon hajtották végre a gróf Batthyány Lajos egykori miniszterelnökre kiszabott halálos ítéletet. A bécsi
Magyar Kultúra NapjaMagyar Kultúra Napja
A magyar kultúra napján fiatalos, lendületes műsorral lepett meg minket Bakos Regina, Katkó Zsófia (12/A) és Gazsó Bálint (12/C), melyet Kiss Csanád tanár úr szerkesztett. Abban a néhány percben mindannyian
BallagásBallagás
„Elbocsátlak téged is, mint mindenkit: felelős vagy minden emberért, aki veled él, s el kell számolnod minden fillérrel, amit magadra költesz, minden örömmel, amit magadba zártál, és minden boldog pillanattal,

