A színház házhoz megy – Tartuffe

Categories:
„A színház házhoz megy” program keretében a békéscsabai Színitanház növendékeinek előadásában láthattuk a Tartuffe című színdarabot. Köszönjük a Jókai Színháznak a lehetőséget, diákjaink igazán érdeklődve nézték végig a kötelezőként már olvasott Moliére darabot.
,,Nyelvi karácsony” volt az aulában a szünetekben, ahol izgalmas, olykor vicces feladatokkal tehették próbára tudásukat vagy éppen bővíthették országismeretüket a diákok. Köszönjük az idegen nyelvi munkaközösségnek és lelkes segítőiknek a
Immár hagyomány, hogy minden évben, február 14-én, a diákok különböző Valentin napi programokon vehetnek részt iskolánkban. A diákönkormányzat által szervezett játékokon kívül a tanulók tanórai keretek között is ismerkedhettek a
Nagyon sikeres Nyílt napon vagyunk túl! Szombaton igazán sokan ellátogattak hozzánk. Köszönjük! Nem hiába készültek iskolánk tanulói és oktatói, hogy teljeskörű bepillantást nyerjenek az érdeklődő 8. osztályosok és szüleik, hozzátartozóik!