Atlétikai diákolimpia
Categories:
Related Post
Iskolánk futsal csapata 3. helyezett lettIskolánk futsal csapata 3. helyezett lett
Iskolánk futsal csapata 3. helyezett lett a Diákolimpia Megyei döntőjében! Marik tanár úr beszámolója: Idén megváltozott a diákolimpiai kiírás, így már eljutni sem volt egyszerű a megyei döntőbe. Csapatunknak háromszor
Fair Play Cup Körzeti DöntőFair Play Cup Körzeti Döntő
Az MLSZ a 2024-2025-ös tanévben is megrendezi a Fair Play Cup amatőr labdarúgó tornát középiskolás diákoknak, melynek regionális fordulóin iskolánkat a lány csapat képviselte. Aranyérmet nyertek, így biztos továbbjutói a
Országos döntőn önkénteskedtek a Zwackos diákokOrszágos döntőn önkénteskedtek a Zwackos diákok
Tanulóink részt vettek a röplabda sportágban, Békéscsabán megrendezett Diákolimpia Országos Döntőjén. A hétvégét végig dolgozva segítették a Békés Megyei Diàksport Egyesület munkáját. Fergeteges hangulatú mérkőzéseket láthattak a mellett, hogy a








