Szakma Kiváló Tanulója Verseny – Pék-Cukrász Döntő

Categories:
Related Post

TortamustraTortamustra
Hétvégén már 6. akalommal rendezte meg a Tortamustrát a Békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum, ahol idén a torták mellett mézeskalács kategóriában is megmérethették magukat az édes remekművek készítői. Iskolánk 13/C osztályos

Az év pálinkás bonbonja 2025Az év pálinkás bonbonja 2025
Vandlik Dóra KSZ/12/3/E osztályos cukrász tanuló ötlete nyomán vettek részt oktatójával, Szamosi Márkkal a Gyulai Pálinkafesztiválon „AZ ÉV PÁLINKÁS BONBONJA – 2025″ Pálinkával készült bonbonok és pálinkás édesipari termékek versenyén.

XXI. Országos Tudományos DiákkonferenciaXXI. Országos Tudományos Diákkonferencia
Iskolánk 13. évfolyamos élelmiszer-ellenőrzési technikusai Csaplár Dominika és Leszkó Olga a nagykőrösi Toldi Miklós Élelmiszeripari Technikum által szervezett XXI. Országos Tudományos Diákkonferencián a legjobb dolgozat kategóriában II. helyezést értek el.