Nyílt nap II. Mint már beszámoltunk róla, szombaton az iskolánkban folyó képzésekről kaphattak tájékoztatást az érdeklődő 8. osztályosok és szüleik. De érdemes már hamarabb is ellátogatni hozzánk, hiszen sosem tudhatjuk, kit, mikor csap meg az a bizonyos „mozdonyfüst”! A telekgerendási óvodások és az iskola 5. osztályosai, illetve a Savio Szent Domonkos Katolikus Iskola 7. osztályosai előre bejelentkeztek Nyílt napunkra, így ők a pékműhelyben, a cukrásztanműhelyben, a tankonyhán és a tanboltban játszva próbálhatták ki azt, mit is tanulnak a hozzánk járó diákok. Következő Nyílt napunkon november11-én és december 9-én is várunk minden kedves érdeklődőt, ahol a többi között a jövőre induló sport ágazati képzéseinkről is bővebben tájékozódhatnak!
A telekgerendási óvoda és iskola látogatása
Categories:
Related Post
Pályaorientácós nap SzeghalmonPályaorientácós nap Szeghalmon
Ma Szeghalmon mutatkoztunk be pályaorientációs napon, ahol elmeséltük, hogy miért is érdemes iskolánkat választani a továbbtanulóknak. Piacképes szakmáink, középvezetői képesítésre jogosító technikusi képzéseink iránt szerencsére nagy volt az érdeklődés. Bízunk
Nyílt napNyílt nap
Ma is telházas érdeklődés kísérte idei 2. Nyílt napunkat, csak úgy, mint az elsőt. Most is betekintést nyerhettek a pályaválasztás előtt álló diákok és szüleik a nálunk folyó képzésekbe. Köszönjük
SZTE Mérnöki karának nyílt napján jártunkSZTE Mérnöki karának nyílt napján jártunk
Elmúlt héten a Szegedi Egyetem Mérnöki kara, Élelmiszermérnöki Intézetének Nyílt napjára látogatott el az 5/13/C-ből Rózsa Lili, Veres Viktória, a 14/ A ból Hankó Emese és Baka Barbara Molnárné Iván



































