+3666529382

Díjátadó

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara már 15. alkalommal szervezte meg áprilisban Budapesten, a Hungexpo Vásárközpontban a Szakma Sztár Fesztiválon az országos szakmai versenyek döntőit. A Szakma Sztár Fesztivál nem titkolt célja a megmérettetés mellett a szakképzés, ezen belül a szakképesítések népszerűsítése, bemutatása is. Iskolánk tanulóinak szép eredményeiről már korábban beszámoltunk. Ma a Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara is köszöntötte a megyénkbeli legkiválóbbakat. Iskolánkból a szakács szakmát tanulók között az országos 2. helyezést elért Török Tamásnak és az őt, a gyakorlati ismeretekből felkészítő tanárának, Szigetvári Péternek gratuláltak. Köszönjük munkájukat az elméleti oktatóknak is, hiszen így együtt érhette el Tamás ezt a kiváló eredményt! 

Zwack, így tovább!

Nyílt napNyílt nap

Nagy érdeklődés kísérte idei első nyílt napunkat – megtelt az aula, ahol az általános tájékoztatást hallhatták a 8. osztályt végző