Élelmiszer-ellenőrzési technikusi szakmai vizsga – 2.14.A

A 2/14/A élelmiszer-ellenőrzési technikusaink, akik érettségi után választották ezt a viszonylag új képzésünket, sikeres vizsgát tettek ma! Már kezükben is van szép bizonyítványuk!

 

Gratulálunk nekik, további szakmai sikereket kívánunk!

Related Post

Magvető Általános Iskola és Óvoda iskolásainak látogatása a pék tanműhelyünkbeMagvető Általános Iskola és Óvoda iskolásainak látogatása a pék tanműhelyünkbe

Újra kinyitott a „kispék-képzőnk”! A gyulai Magvető Általános Iskola és Óvoda 2.a osztálya látogatott el ma hozzánk. Kovács tanár úr ma tanítóbácsinak állt és a 2/10/2 osztály rutinos asszisztenciájával mutatta