+3666529382

Nyílt nap – 2021.12.11.

Ma már 3. alkalommal nyitottuk meg a 8. osztályos, pályaválasztás előtt álló tanulók és szüleik előtt iskolánk kapuit. Az általános tájékoztatás után szaktantermeinkben, munka közben találkozhattak a különböző szakmákat már nálunk tanuló fiatalokkal és oktatóinkkal, akik a szakmák, szakmacsoportok bemutatása mellett egyéni kérdésekre is igyekeztek válaszokat adni. Reméljük ismét sikerült néhány bizonytalan fiatalnak ötleteket adni és jövő tanév elején találkozhatunk! A sok előkészület és bemutató nem volt hiábavaló, hiszen a program végén, kifelé menet többen elismeréssel illették kollégáink és tanulóink munkáját.

Köszönjük az érdeklődést, köszönjük az elismerést!

GólyanapGólyanap

Hurrá, idén ősszel ismét megérkeztek hozzánk a gólyák! Nem is akármilyenek! Szépen beöltözve, kreatív gólyajelmezekben, osztályonként felsorakoztak pénteken az elsőévesek