+3666529382

IX. Illéssy Gasztro Kupa

Szép eredményekkel tértek haza az iskolánkat képviselő tanulók az Illéssy Sándor Baptista Középiskola által szombaton rendezett IX. Illéssy Gasztro Kupáról! A versenyen 25 iskola 118 versenyzője mérte össze tudását. A Zwackos pincértanulókat, Gál Anikó képviselte, aki Hanyecz Ernő Antalné tanárnő felkészítésével aranyérmet hozhatott el anyák napi díszterítésével. Horváth Ferenc tanár úr két szakácstanulója, Bagdi István ezüst, Vass Károly pedig aranydíjat és nem mellesleg különdíjat érdemelt ki! Hódos Krisztián tanár úr két szakácstanulója, Bacskai Krisztián és Patai András mind a ketten ezüstérmesek lettek. Az összes szakácsnak élő munkában az adott nyersanyagkosárból a helyszínen kellett két óra alatt ételt készíteniük.

Gratulálunk nekik, büszkék vagyunk rájuk, hogy ismét öregbítették iskolánk hírnevét!