Fenyőfa és teremdíszítő verseny
Categories:
Related Post
Pék szakmai vizsga a KeribenPék szakmai vizsga a Keriben
2020. május 12-én 3/11/2. osztály pék tanulói a szakmai vizsga gyakorlati részéből vizsgáztak.
Tanulmányi kirándulásaink BékéscsabánTanulmányi kirándulásaink Békéscsabán
Első utunk szeptember 4-én volt, amikor is megtekintettük a békéscsabai Evangélikus Nagytemplomot. Verasztó János evangélikus lelkész segítségével megismerhettük a templom történetét, múltját, értékeit és betekintést nyerhettünk a templom főbb részeibe.
Szintvizsgákról újraSzintvizsgákról újra
Mai napon a 2/10/5 szakács osztály tanulói szintvizsga keretében szorgoskodtak a Tankonyhán. Az általuk elkészített ételeket még azon melegében a Tanéttermünkben felszolgálták a 2/10/4 pincér osztály tagjai. Mindenkinek gratulálunk az











































































