+3666529382

Nyílt nap – 2021.11.19

Ismét nyílt napra vártuk a pályaválasztás előtt álló tanulókat és szüleiket iskolánkba! Tanulóink és oktatóink nagy gonddal készültek a bemutatók mellett természetesen a szíves vendéglátásra is. Iskolánk profiljából adódóan profi útbaigazításban, szakszerű vendégfogadásban részesültek a hozzánk ellátogatók a turisztika szakirányosok által. No, és természetesen most is finom falatokkal készültek pék-, cukrász-, és szakácstanulóink. Ehhez esztétikus terítést, frissítőket szolgáltak fel pincéreink (vendégtéri szakembereink, panziós-fogadósaink 🙂 ). A kereskedőink most nem árusítottak, hanem inkább csodaszép csomagolástechnikákat mutattak be, dekoratőreink pedig éppen a szabadkézi rajzolás fortélyaiba engedtek bepillantást. Élelmiszer-ellenőrzési technikusaink pedig a kémcsövek, lombikok világához hozták közelebb érdeklődő leendő tanulóinkat!

Bízunk benne sikerült kedvükre való szakmát találniuk kínálatunkból a ma hozzánk ellátogatóknak is! Legközelebb december 11-én várjuk még a bizonytalankadó szakmaválasztókat!