+3666529382

Akikre büszkék vagyunk!

Javában zajlik még a 29. Csabai Garabonciás Napok zárórendezvénye, azonban a mi iskolánk már biztos nyertes! Igen, ugyanis az eredményhirdetés, a diákpolgármesteri cím kihirdetése előtt adták át az iskolánkban tanító Marik László tanár úrnak, labdarúgó szakedzőnek a Békéscsaba Ifjúságáért kitüntetést! Nagyon büszkék vagyunk rá! Ma még itt a közösségi oldalon köszöntjük, holnaptól azonban biztosan sokan megállítják majd nem csak a folyosón, hanem városszerte is, hogy személyesen gratulálhassanak neki, megköszönjék önzetlen munkáját, amivel fiatalok sokaságával szerettette meg a sportot, az egészséges életmódot, így is formálva a felnövekvő nemzedéket! Az idei másik díjazott Kotroczóné Antal Terézia megyei vezető védőnő, a Békéscsabai Kábítószerügyi Egyeztető Fórum elnöke. Neki is gratulálunk!