Iskolánk csapata részt vett a haditorna verseny vármegyei fordulóján, ahol lelkesedéssel, kitartással és példás hozzáállással képviselték intézményünket. A megmérettetés során a tanulók több különböző feladatban – köztük erőnléti, ügyességi és honvédelmi ismereteket igénylő versenyszámokban – mutathatták meg tudásukat.
Botos Roland tanár úr beszámolója szerint a csapat végig fegyelmezetten és összeszedetten teljesített, ami végül a 5. helyezést eredményezte számukra a vármegye legjobb iskolái között. Ez az eredmény méltán mutatja a felkészülésbe fektetett munkát és a versenyzők elhivatottságát.
Gratulálunk a résztvevőknek, a felkészítő tanároknak, és köszönjük, hogy becsülettel képviselték iskolánkat!
Haditorna Verseny vármegyei forduló
Categories:
Related Post
Városi Középiskolás Mezeifutó Diákolimpia eredményeinkVárosi Középiskolás Mezeifutó Diákolimpia eredményeink
Kicsit hideg, de napsütéses őszi napon rendezték meg a Városi Középiskolás Mezeifutó Diákolimpiát, a Tünde utcai atlétikai pályán. A versenyen a város összes középiskolája elindult. Iskolánkat 47 tanuló képviselte. Kiemelkedő
Atlétika Diákolimpia megyei döntőAtlétika Diákolimpia megyei döntő
Két aranyéremmel, két ezüstéremmel és egy negyedik helyezéssel zárták iskolánk diákjai az Atlétika Diákolimpia megyei döntőjét. Tanulóink közül Vass Szintia 400 méteren ezüstérmet, 800 méteren aranyérmet szerzett. Tóth Anna 100
Békés Vármegyei Diákolimpia Döntő 1. napBékés Vármegyei Diákolimpia Döntő 1. nap
A középiskolás Békés Vármegyei Diákolimpia Döntő 1. napja szép eredményeket hozott, iskolánk diákjai szépen szerepeltek. A sprinterek kezdték a versenyt, ahol 100 méteren indult Balázs Bálint és Dávid Csaba. Mindketten

