Városi középiskolás lány kézilabda torna
Categories:
Related Post
Békés Vármegyei Diákolimpia Döntő 2. napBékés Vármegyei Diákolimpia Döntő 2. nap
A középiskolás Békés Vármegyei Diákolimpia Döntő 2. napja is szép sikerekkel zárult. Vass Szintia 800 méteren aranyérmet szerzett és tovább jutott az országos döntőbe. Balázs Bálint 200 méteren 2. lett,
Akikre büszkék vagyunkAkikre büszkék vagyunk
Kick-box Utánpótlás Bajnokságon szerepelt kiválóan, iskolánk tanulója! A versenyt az Esztergomi Suzuki Arénában rendezték meg, ahol Majernyik Tímea 9/A osztályos tanulónk is tatamira lépett a PF Junior +70 kg-ban, ahol
Fair Play Cup Körzeti DöntőFair Play Cup Körzeti Döntő
Az MLSZ a 2024-2025-ös tanévben is megrendezi a Fair Play Cup amatőr labdarúgó tornát középiskolás diákoknak, melynek regionális fordulóin iskolánkat a lány csapat képviselte. Aranyérmet nyertek, így biztos továbbjutói a

