Városi középiskolás lány kézilabda torna
Categories:
Related Post
Békés Vármegyei Diákolimpia Döntő 2. napBékés Vármegyei Diákolimpia Döntő 2. nap
A középiskolás Békés Vármegyei Diákolimpia Döntő 2. napja is szép sikerekkel zárult. Vass Szintia 800 méteren aranyérmet szerzett és tovább jutott az országos döntőbe. Balázs Bálint 200 méteren 2. lett,
Fair Play Cup – lány labdarúgásFair Play Cup – lány labdarúgás
A regionális tornán 4. lett iskolánk lánycsapata! A Fair Play Cup középiskolás labdarúgó tornán 820 csapatból a 20 legjobb közé jutottunk, azonban sajnos ez nem volt elég a tavalyi bravúr
Békés Vármegyei Mezeifutó Diákolimpia döntőBékés Vármegyei Mezeifutó Diákolimpia döntő
Március 21-én Gyulán rendezték meg a Békés Vármegyei Mezeifutó Diákolimpia döntőt. Iskolánkat 11 diák képviselte, közülük heten nyolc éremmel tértek haza. Lázár Álmos (10.E) egyéniben aranyérmet, csapatban ezüstérmet nyert, Molnár

