Ma reggel ünnepélyesen megkezdődött a 2024/2025-ös tanév. Az ünnepi műsor mellett Bánszki Árpád Jánosné oktatónkat nyugdíjba vonulása alkalmából köszöntöttük, Lipcsei László cukrászoktatónkat pedig a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett Szakmai Tanulmányi Versenyre való eredményes felkészító munkájáért az Országgyűlés elnöke és a Kamara elnöke őszinte elismerését és nagyrabecsülését fejezte ki és az erről szóló emléklapot igazgatónőnk, Eke Ibolya adta át.
Tanévnyitó ünnepség
Categories:
Related Post
MegemlékezésMegemlékezés
2001 óta minden évben április 16-án tartják a holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapját, arra emlékezve, hogy 1944-ben ezen a napon kezdődött a hazai zsidóság gettóba zárása. Az ezt követő hónapok során
SzalagavatóSzalagavató
..A szalagavató bálok hagyománya majdnem kétszáz éves múltra tekint vissza, és a feljegyzések szerint az 1830-as években, Selmecbányán rendezték meg az elsőt. Azokban az időkben még “valétálás” volt a neve,
Tanévzáró ünnepségTanévzáró ünnepség
Pénteken reggel a Lencsési lakótelepen található, egykori József Attila iskola (Jocó) tagiskolánk udvarának árnyas fái alatt búcsúztattuk a 2021/2022-es tanévet, ahol számos jutalomkönyv gazdára találhatott. Diákjainknak a szakmai gyakorlatokhoz kitartást,

