Honvédelmi haditorna


2015. szeptember 29-én a Békéscsabai Szakképzési Centrum Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola tanulói Honvédelmi Haditornán vettek részt. A Békéscsabai Reptéren megrendezésre kerülő versenyen többek között volt lövészet, fegyverismeret, akadályfutás, elsősegélynyújtás, baleset megelőzés, közlekedési és hadtörténeti kérdések. A esős és hideg idő ellenére nagyon jó hangulatban zajlott a torna. Iskolánkat Marhás Márk Róbert, Csicsári Bálint, Gyulai István és Varga Károly képviselte. Az egész napos küzdelemben nagyon szépen szerepeltek diákjaink és a középiskolák között minden állomáshelyen az élmezőnyben végeztek. Az eredmény hirdetésen pedig a Békés Megyei Rendőrkapitányság állomásán elért kiváló eredményért ezüstérmet vehettek át tanulóink. Gratulálunk az elért eredményhez!